Class Reps

Reception - Hedgehog (Mrs Deborah Rap)

Lizzie Surguy
Lizzie Surguy

Reception - Owl (Mrs Kate Barker)

Kathryn Lester
Kathryn Lester

Year 1 - Elm (Miss Rebecca Parangi)

Ulrika Crossfield
Ulrika Crossfield
Lisa Humphrey
Lisa Humphrey
Caroline Wellen
Caroline Wellen

Year 1 - Pine (Mrs Lucy Helliwell)

Jennifer Andrews
Jennifer Andrews
Nicola Hughes
Nicola Hughes

Year 1 - Willow (Miss Hannah Laflin)

rania selby
rania selby

Year 2 - Larch (Mrs Angela Whitehead)

Clare Bradbury
Clare Bradbury

Year 2 - Oak (Miss Emily Burgess)

Charlotte  Betts
Charlotte Betts

Year 3 - 3G (Miss Sophie Leak)

Mel Sturdy
Mel Sturdy

Year 3 - 3S (Ms Helen Morris)

Johanna Lunn
Johanna Lunn
Suzanne  McGairl
Suzanne McGairl

Year 4 - 4S (Mrs Liz Sutton)

nikola tucker
nikola tucker

Year 4 - 4W (Mr Robin Williams)

Claire McQuillan
Claire McQuillan

Year 6 - 6G (Mrs Glover)

Cathryn  Chandler Browne
Cathryn Chandler Browne
Jo Wilding
Jo Wilding

Year 6 - 6W (Mr Martin Cooke)

fleur malta
fleur malta

Year 7 - 7G (Mrs Esther Smith)

Sarah Webb
Sarah Webb

Nursery - Nursery (Helen Calthrop, Rachel Swan, Emma Strong)

Louisa Reiter
Louisa Reiter
What’s on
Unfortunately we don’t have any future events planned at the moment.
Your Committee
  • Jacinta Herring

    Jacinta Herring
    (Chair)

  • Elizabeth Forty

    Elizabeth Forty
    (Vice Chair)

  • Nic Calvey

    Nic Calvey
    (Teaching Staff)

  • Jayne King

    Jayne King
    (Treasurer)

  • Kath Bostock

    Kath Bostock
    (Secretary)

  • Clare Bradbury

    Clare Bradbury
    (Member)

  • Nicola Hughes

    Nicola Hughes
    (Member)

  • Chantal Lardner

    Chantal Lardner
    (Member)

  • fleur malta

    fleur malta
    (Member)

  • victoria shields

    victoria shields
    (Member)

  • Mel Sturdy

    Mel Sturdy
    (Member)

  • Rosemary Tether

    Rosemary Tether
    (Member)

  • Caroline Wellen

    Caroline Wellen
    (Member)

  • Lisa Wooldridge

    Lisa Wooldridge
    (Member)

Can you help?

There are currently no tasks to volunteer for